Traktoriukų gedimai – karbiuratorius

Sodo traktoriukų gedimai gali būti mažiau ar daugiau sudėtingi. Jei atšipo ar susidėvėjo peiliai, mulčiuojantys peiliai, juos gali pasikeisti beveik kiekvienas. Sudėtingesnius gedimus įtakoja traktoriukų karbiuratorius. Tačiau, jei gedimo priežastis yra karbiuratorius, jį taip pat sėkmingai galima pasikeisti ar atiduoti į servisą. Svarbiausia turėti kokybiškų atsarginių dalių ar žinoti, kur jų įsigyti.

Kada kyla įtarimas, kad dėl gedimo kaltas traktoriukų karbiuratorius?

Kas yra karbiuratorius? Tai stūmoklio vidaus degimo variklio įrenginys, kuriame sudaromas skystų degalų ir oro mišinys. Šie prietaisai anksčiau buvo naudojami automobiliuose, o dabar išliko motocikluose, grandininiuose pjūkluose, sodo traktoriukuose.

Traktoriukų karbiuratorius tai prietaisas, kuris sumaišo degalus su oru ir patiekia mišinį į vidaus degimo variklio įsiurbimo kolektorių. Nors šie prietaisai keitėsi ir tobulėjo, tačiau išlieka pagrindiniai komponentai, iš ko jie sudaryti:

  1. Karbiuratoriaus purkštukas
  2. Adatinis vožtuvas
  3. Akceleratoriaus siurblys
  4. Karbiuratorių kameros
  5. Plūdės mechanizmas
  6. Membrana
  7. Reguliavimo varžtai
  8. Tarpinės

Traktoriukų karbiuratoriaus sudedamąsias dalis galima rasti parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt. Šioje parduotuvėje rasite detalių įvairių markių ir modelių traktoriukams bei dažniausiai naudojamam „Briggs & Stratton“ varikliui. Taip pat galima įsigyti pilnus karbiuratorius „Briggs & Stratton“ arba „Kohler“ prekiniams ženklams. Didelis šių prietaisų pasirinkimas elektroninėje parduotuvėje leis jums surasti atitinkantį jūsų traktoriuko serijos numerį.

Dažniausiai gedimo kaltininkas yra traktoriukų karbiuratorius, kai:

Traktoriukas neužsiveda;

Užsiveda trumpam ir vėl išsijungia;

Prastai veikia variklis;

Kartais karbiuratoriaus gedimus galima pašalinti jo neišimant iš variklio, vienas iš tokių gedimų – mišinio sureguliavimas sukant varžtus. Varžtai pakeičia adatos vožtuvo padėtį, todėl sumažinamas arba padidinamas degalų kiekis. Kitais atvejais gali reikėti prietaisą išimti, išardyti ir nuvalyti detales specialiu tirpikliu.

Norint kokybiškai suremontuoti traktoriukų karbiuratorių pravers remonto rinkinys. Jį taip pat galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje. Internetu galite užsisakyti ir kitų atsarginių traktoriukų detalių – oro filtrų, padangų ir atraminių ratukų, akumuliatorių. Svarbu gerai pasiruošti artėjančiam sezonui, kad jūsų traktoriukas puikiai veiktų ir pjautų žolę visą vasarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *