Terasos: ar man tikrai jos reikia?

Terasos tampa vis dažnėjančiu pasirinkimu statant naujus namus. Tačiau ar tai tampa spaudimu visiems įsirengti terasą? Terasos turi būti gerai apgalvotas sprendimas, nes tai reikalauja ne tik investicijos, bet ir tinkamos priežiūros. Terasos turi daugybę privalumų. Jos suteikia kiemo erdvei naujų motyvų, sukuria ramybės ar poilsio oazę lauke, suteikia papildomos erdvės kiemo baldams laikyti ir malonų pagrindą po kojomis mėgaujantis rytine kava. Terasos dydis ir forma priklauso nuo namo stovėjimo pozicijos ir kiemo dydžio. Pagal tai galima pritaikyti ir terasos būsimas funkcijas ar kitas apdailos dalis. Jeigu svarstote, ar jums reikia terasos, pagalvokite apie būsimą jos naudojimą. Jei mėgstate vakarinius pasisėdėjimus lauke, norite patogumo tokiems atvejams, terasa gali būti puikus priedas prie namo. 

Kaip žinoti ar pasirinkau teisingą terasą?

Terasos pasirinkimuose nėra teisingų ar neteisingų sprendimų. Tai priklauso nuo jūsų poreikių ir biudžeto. Be to, terasą visada galima atnaujinti arba papildyti papildomomis apdailos detalėmis. Svarbiausias sprendimas besirenkant terasą yra kokybiškų medžiagų pasirinkimas. Kokybiškos lentos užtikrins ilgaamžį terasos naudojimą, o reguliari priežiūra padės ją išlaikyti estetišką ir malonią akiai ilgiau. Norint išsirinkti tinkamas terasos medžiagas reikėtų apsvarstyti visus galimus variantus. Tai gali būti impregnuota mediena, maumedis, termo mediena ar WPC lentos. Kiekvienos iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, todėl terasos specialistai gali padėti jums lengviau išsirinkti palankiausias lentas jūsų biudžetui. 

Terasos kaina

Terasos kaina gali būti labai įvairi. Tai priklauso ne tik nuo medžiagų pasirinkimo, bet ir nuo jos dydžio, išplanavimo, papildomų apdailos detalių, kaip stogelis ar tvorelės. Pigiausia terasos mediena yra laikoma impregnuota pušis, o brangiausia medienos ir plastiko kompozito lentos. Norint uždaros terasos galima rinktis ir kitas įvairias medžiagas, kaip stikla, aliuminį, kurie sukurs daugiau jaukumo jūsų terasoje ir suteiks privatumo. Terasos specialistai prieš įrengdami terasą pasiūlys jums daugiau įvairių variantų, iš kurių galėsite rinktis labiausiai tinkamą jums ir jūsų biudžetui. O prieš pradedant statyti bus sukurtas kompiuterinis terasos modelis, kuris leis lengviau įsivaizduoti, kaip terasos atrodys realybėje. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *