Skolų išieškojimas iš fizinio asmens padės susigrąžinti pinigus

pinigai

Ar Jums tai pat yra tekę turėti blogą skolininką? Kai kurie žmonės skolas tiesiog pamiršta, kiti netyčia jų neapmoka, tačiau yra ir tokių skolininkų, kurie piktybiškai vengia finansinės atskaitomybės. Kartais tokie žmonės mano, kad jeigu skoloje yra fizinis asmuo, atsakomybės išvengti pavyks. Tačiau tai netiesa. Šiandien profesionalių įmonių paslaugų sąraše yra ir skolų išieškojimas ir fizinio asmens

Kokios informacijos reikės skolos išieškotojui?

Jeigu turite skolininką, kuris vengia finansinės atskaitomybės, negrąžina kredito ar nesusimoka už paslaugas, dėl kurių buvo susitarta, galite kreiptis į skolų išieškojimo įmonę. Tai patogus būdas atgauti skolą, nes Jums patiems nereikia jaudintis dėl skolos. Nuolatinis priminimas skolininkui apie skolą erzina ir atima daug laiko. Todėl perdavus šį darbą profesionalams, geriau jausitės ir tikėtina, kad greičiau pasieksite laukiamo rezultato. Dažnai skolininkai daug greičiau susiruošia grąžinti skolą, kai su jais susisiekia ne asmuo, kuriam jie skolingi, o atsakingi specialistai. Tai ypač aktualu, kai vykdomas skolų išieškojimas iš fizinio asmens.

Tam, kad galėtumėte perduoti savo skolos administravimą profesionalams, Jums reikės dokumentų, įrodančių skolą. Tokie dokumentai gali būti labai įvairūs ir priklauso nuo Jūsų skolininko įsipareigojimų. Todėl jeigu turite sutartį, neapmokėtas suderintas sąskaitas, pasirašytus vekselius, būtinai juos saugokite ir pateikite skolų išieškojimo įmonei. Ar žinojote, kad skolos įrodymo taip pat tinka ir abiejų žmonių pasirašytas raštelis? O taip pat – susirašinėjimai. Elektroniniu paštu vykę susirašinėjimai dėl skolos taip pat yra laikomi oficialiais ir galiojančiais dokumentais.

Kaip vyksta skolos išieškojimas?

Labai dažnai skolų nepavyksta atgauti patiems kai skolininkas slapstosi, yra nepasiekiamas ar netgi vengia kontakto. Todėl skolų išieškojimas iš fizinio asmens, kai tai atlieka profesionalai, yra daug efektyvesnis. Pirmiausia, gavę Jūsų užsakymą, įmonė savo turimais resursais suras skolininką ir visus žinomus jo kontaktus. Susisiekus su juo, įmonė informuos, kad jo skola yra perduoda ir dabar administruojama įmonės. Šiame etape skolininkui skiriamas laikas, iki kurio negrąžinus skolos, pradedamas teisminis procesas. Ir labai dažnai, kai skoloje yra fizinis asmuo, toks paraginimas yra sėkmingas. Dažniausiai skolininkai nenori turėti teisinių procesų ir skolą grąžina iki nurodyto termino.

Jeigu taip nenutinka, skolų išieškojimo įmonė kreipiasi į teismą. Turint visus skolą patvirtinančius dokumentus, kuriuose matyti, kad skola nemokama ir nebuvo sumokėta net susisiekus skolos išieškotojams, skolą priteisia teismas. Tai yra kelias, kuris atveria kitas galimybes skolos išieškojimui. Turint teismo procesą, skola gali būti išieškoma antstolių pagalba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *