Rinkitės vandens filtrą atsakingai

Nors Lietuvoje tiekiamas vanduo yra išties kokybiškas, vis tik jo spalva ar kvapas tikrai netenkina mūsų poreikių. Tokiu atveju dera įsigyti vandens filtrą. Tik kaip nesuklysti ir žinoti, kurie vandens filtrai yra tinkamiausi? Specialistai atsako, jog visi filtrai yra kokybiški jeigu tikrai žinosime, kokios priemaišos kamuoja mūsų vandenį. Be abejonės, tą padės nustatyti vandens tyrimai ir profesionalų konsultaciją, kaip pasirinkti vandens filtrą. Tačiau žinoti, kokie prietaisai valyti vandeniui randami mūsų rinkoje, visuomet pravartu.

Jeigu jūsų vanduo turi daug mechaninių priemaišų, tuomet labai tikėtina, jog specialistai rekomenduos pasirinkti mechaninį filtrą. Šie prietaisai puikia išvalo vandenį nuo smėlio, rūdžių, molio ir kitokių priemaišų. Taip filtruotas vanduo tampa daug skaidresnis, be jokio pašalinio kvapo ir, be abejonės, saugo tiek namų šeimininkų sveikatą, tiek juose veikiančius buitinius prietaisus.

Labai dažnai atlikti vandens tyrimai parodo, jog vanduo turi per daug geležies. Tokiu atveju juntamas negeras skonis, akis bado negraži vandens spalva, o išskalbti skalbiniai įgyja nepatrauklią rudą spalvą. Vienas dažniausių būdų šalinti geležį – oksidacija. Šį procesą puikiai atlieka vadinami nugeležinimo filtrai.

Labai populiarūs ir dažnai klientų ieškomi yra nukalkinimo, dar kitaip vadinami vandens minkštinimo filtrai. Jie naudojami jeigu reikia pašalinti kalcio ir magnio druskų perteklių, nes, ignoruojant šią problemą, kalkių sluoksnio ant buitinių ir santechnikos prietaisų tikrai neišvengsite. Ką jau kalbėti apie žalą sveikatai. Šioms problemoms pašalinti rinkitės automatinius minkštinamuosius arba kasetinius filtrus. Galbūt planuojate pirkti kokį nors naują buitinį prietaisą? Tai puikus būdas sutaupyti, jeigu pasidomėsite ar yra galimybė įsigyti prietaisą su jau įmontuotu jonų mainų filtru.

Gana sparčiai pažengusios šiuolaikinės technologijos leidžia vandenį išvalyti nuo visų įmanomų priemaišų. O ir filtrų pasirinkimas yra išties gausus. Galima rinktis tokį prietaisą, kuris nejungiamas į jokį vandens įvadą. Tiesiog į talpą įpilamas vanduo, kuris, pratekėjęs per filtravimo kasetę, tampa švarus ir skaidrus. Tai pats paprasčiausias ir primityviausias būdas filtruoti vandenį. Šiandien vis dažniau pasirenkami prie vandens įvado montuojami filtrai, kurie švarina visą per vandentiekį atitekantį vandenį. Pasikartosime, kokį vandens filtrą geriausia pasirinkti, jums padės nuspręsti vandens tyrimai ir profesionalų konsultacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *