PVC dangos panaudojimo galimybės ir privalumai

Dėl savo universalumo, PVC grindų dangos, šiuo metu yra itin geidžiamos interjero apdailos medžiagos. Tai daugiasluoksnės dangos, polivinilchlorido pagrindu. PVC pavadinimas kilęs iš anglų kalbos ir šifruojasi kaip polivinilchloridas, tai yra medžiagą, iš kurios gaminamos grindys. Išskirtinis PVC dangos bruožas yra tai, kad šio tipo grindinys gali imituoti įvairias medienos ar akmens rūšis, betoną bei kitas grindinio tekstūras.

PVC grindys gali būti naudojamos įvairiose aplinkose. Visų pirma, PVC dangos buvo pradėtos naudoti gyvenamosios paskirties patalpose – namuose. Pastebėjus, kad PVC dangos yra nepalaužiamo tvirtumo ir nesudėtingo valymo, buvo pradėtos naudoti ir komercinėse patalpose, nesibaiminant, kad bus pažeistos ar greitai nusidėvės.

Skirtingai nuo kai kurių kitų grindinių, PVC dangos gaminamos su ugniai atspariais priedais. Pastarieji padidina saugumą, šalia esant elektros prietaisams ir kitiems galimiems gaisro sukėlėjams. Tai padidina saugumo jausmą, kad išvykus namai bus saugesni.

Didžiulis PVC dangos privalumas yra tai, kad yra labai lengvai valomos ir nereikalauja išskirtinės priežiūros. Gali būti siurbiamos, šluojamas ar valomos įprastomis buitinėmis priemonėmis – grindų plovikliu su švelniais ir sveikatai nekenkiančiais ingredientais. Švelnaus plovimo pakanka, net esant ir smarkiai išpurvintoms grindims.

PVC grindys yra atsparios drėgmei ir vandeniui, todėl gali būti naudojamos vonios kambariuose ir virtuvėse. Tai ypač patogus sprendimas, gyvenamuosiuose namuose, kuriuose yra mažų vaikų ar naminių gyvūnų, kadangi atsitiktinai išsilieję skysčiai ar kiti nešvarumai gali būti greitai pašalinami nenaudojant specialių valiklių ir nesibaiminant dėl dėmių likimo.

Atsparus viršutinis PVC sluoksnis, esantis ant pagrindinio grindinio sluoksnio, suteikia grindims bent 20-ties metų, ilgaamžį tarnavimo periodą. Patikimas pagrindas ir tvirtas viršutinis PVC sluoksnis sąveikauja, kad būtų atsparūs nusidėvėjimui ir laikui bėgant išlaikytų kokybę.

Dar viena unikali PVC dangos savybė yra gebėjimas prisitaikyti prie aplinkos temperatūros, dėl plono plastikinio apatinio sluoksnio. Dėl šios savybės, PVC dangos puikiai tinka esant grindinio šildymo sistemoms, kurios tampa vis populiaresnėmis, lyginant su tradiciniu šildymu radiatoriais.

Vienas svarbiausių ir pagrindinių PVC dangos privalumų yra gebėjimas slopinti garsus. Taip yra dėl daugiasluoksnės grindų konstrukcijos, kuri veiksmingai slopina žingsnius, užtikrindama tylų judėjimą patalpose. Būtent dėl to, šios dangos tinka kambariams ar patalpoms su plonesnėmis sienomis, ypač daugiabučiuose ar biuruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *