Plaukų dažai be amoniako, kada juos naudoti?

                       Ar norite nuspalvinti plaukus ir pakeisti savo išvaizdą per naktį? Ar pagalvojus apie dažymo stilius ir plaukų spalvų prekių ženklus, ar žodis „amoniakas“ skamba perspėjančiais varpeliais jūsų ausyse? Ar jus glumina plaukų spalvos etiketė be amoniako ir ką tai reiškia? Tuomet panagrinėkime, rinkoje siūlomus šiuos dažus.

                     Daugumai žmonių atrodo, kad visos plaukų spalvos kenkia jų plaukams. Jie girdėjo siaubo istorijas apie galvos odos niežėjimą ar deginimo pojūčius, drastišką žilų plaukų padidėjimą ar plaukų pažeidimus po plaukų spalvos procedūrų. Nors praeityje taip galėjo atsitikti daugeliui žmonių, yra daugybė prekių ženklų, kurie išleido plaukų spalvas, kurios nėra tokios griežtos kaip jūsų praeities dažai. Galite nuspalvinti plaukus pagal savo norą, nesijaudindami dėl jokios žalos.

                       Kas yra dažai be amoniako? Plaukų spalvos be amoniako, kaip rodo pavadinimas, yra plaukų spalvos, kuriose nėra amoniako ir kuriose yra kitų cheminių medžiagų, kurios padeda plaukams suteikti plaukų spalvą. Šiose plaukų spalvose yra minkštinamųjų aliejų ir kitų ingredientų, kad plaukų fulikulė plaukų dažymo metu neprarastų drėgmės ar baltymų. Šių plaukų spalvos chemikalai švelnina plaukus ir apsaugo nuo plaukų pažeidimo. Naudodami plaukų spalvos prekių ženklų produktus be amoniako, galite įsitikinti, kad plaukai nesugadinami ir juos galite dažyti be jokių rūpesčių.

                   Trys priežastys kada galima naudoti plaukų dažus be amoniako. Dabar daugelis plaukų dažų prekių ženklų siūlo plaukų spalvas be amoniako. Štai trys priežastys, kodėl turėtumėte rinktis jas vietoje plaukų dažų amoniako pagrindu: galvos odos niežėjimas. Jei norite to išvengti, rinkitės geriausius plaukų dažų produktus, kuriuose nėra amoniako. Sveikesni plaukai: Amoniakas sutrikdo plaukų pH pusiausvyrą, taip pat sukelia plaukų drėgmės ir baltymų praradimą. Taigi, jei po dažymo norite išlaikyti sveikus plaukus, apsvarstykite galimybę naudoti plaukų spalvos produktus be amoniako. Amoniako molekulės yra mažos ir greitai išgaruoja pritaikius plaukų spalvą. Tai sukelia stiprų kvapą, kai dažote plaukus. Tai gali dirginti jūsų akis ir gali apsunkinti kvėpavimą. Amoniako neturinčios plaukų priemonės neturi šio stipraus kvapo ir nedirgina jūsų pojūčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *