Parduodami naujos statybos butai Vilniuje: ką reikia žinoti?

Naujos gyvenamosios vietos paieška yra vienas džiugiausių, tačiau ir tuo pačiu daugiausiai laiko ir pastangų pareikalaujančių etapų. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad buto paieška – lengvas ir paprastas procesas, svarbu neapsigauti ir nusiteikti, kad tai pareikalaus nemažai laiko. Didelė pasiūla ir lygiai tokia pati didelė konkurencija sukelia sunkumų, siekiant priimti gerą sprendimą. Kadangi daugelis žmonių ieško puikaus kainos ir kokybės santykio, daugelis būstų pardavėjų siūlo būtent tokius variantus. Papsakosime, ką apskritai reikėtų žinoti, kai parduodami naujos statybos butai Vilniuje prieš norint juos įsigyti.

Gyvenimas mūsų šalies sostinėje bet kuriuo paros metu tiesiog verda.  Būtent todėl parduodami naujos statybos butai Vilniuje, esantys senamiestyje ar arčiau miesto centro, įprastai yra žymiai brangesni, kadangi tokia lokacija siūlo ne tik veiksmo kupiną gyvenimą, tačiau ir patogų susisiekimą su darboviete, ugdymo ar sveikatos priežiūros įstaigomis, parduotuvėmis ar pramogų vietomis. Kartais, žinoma, pavyksta rasti pasiūlymų už tikrai gerą ir priimtiną kainą bei įsigyti būstą miesto širdyje, tačiau tokių variantų ieškančių pirkėjų – daug, tad ir radus jums patinkantį variantą reikėtų ilgai nedvejoti, nes kitu atveju jis labai greitais bus „nugvelbtas“.

Vis dėlto, čia labai svarbu nepamiršti ir kito aspekto. Parduodami naujos statybos butai Vilniuje kai kuriais atvejais gali būti ir gana pigūs, tačiau dažnai tokie būstai nebūna komfortiški ar strategiškai patogioje vietoje, kaip mes norėtume. Nors ir nesinori to pripažinti, tačiau sąlyginai maža būsto kaina yra indikatorius, kad nebus viskas tokiomis sąlygomis, kokių ieškome.

Parduodami naujos statybos butai Vilniuje dabar yra praktiškai kiekviename miesto mikrorajone. Prieš pradedant būsto paiešką, labai svarbu apsispręsti, kurioje miesto dalyje apskritai norėtumėte gyventi. Jeigu ieškote miesto šurmulio ir įvykių sūkurio, jums puikiai tiks senamiestis, Užupis ar naujausiu bei jauniausiu Vilniaus miesto mikrorajonu laikomas Paupys. Norintiems patogaus gyvenimo mieste, tačiau šiek tiek toliau nuo pačio įvykių centro, patariame žvalgytis į Žirmūnus, Naujamiestį, Perkūnkiemį ar Pašilaičius. O štai ieškantiems ramybės, tačiau gero susisiekimo su bet kuriuo kitu sostinės mikrorajonu puikiai tiks Antakalnis ar Pilaitė – šiuo metu tai bene patys populiariausi mikrorajonai jaunų šeimų tarpe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *