Nuotolinė saulės elektrinė – atsinaujinantis energijos šaltinis prieinamas kiekvienam

Ne naujiena, kad šiandien technologijos vystosi itin sparčiai ir yra taikomos daugelyje gyvenimo sričių. Su kiekviena naujove gamintojai (o kartu ir vartotojai) ieško būdų, leisiančių gyventi ekologiškiau. Vienas iš būdų tausoti aplinką yra racionalus elektros vartojimas, paprasčiau tariant – saulės energijos perdirbimas į elektros energiją. Lietuvoje saulėtų dienų yra gausu, tad jas galima efektyviai panaudoti ne tik deginimuisi.

Saulės energija – galingiausias atsinaujinančios energijos šaltinis

Saulės energija – tai atsinaujinantis energijos šaltinis, kuris yra populiarus dėl savo teikiamos naudos ir vertinamas kaip pats galingiausias atsinaujinančiosios energijos šaltinis Žemėje. Saulės energijos skydai yra skirti absorbuoti tą energiją ir, vykstant fotoelektriniui efektui, paversti ją elektros energija. Anksčiau ši galimybė buvo prieinama nuosavų namų gyventojams, tačiau dabar tokiu ekologišku sprendimu gali džiaugtis kiekvienas.

Sprendimas – nuotolinė saulės elektrinė

Nuosavų namų gyventojai turi stogą ar kiemą, kurį galima panaudoti saulės baterijoms montuoti ir elektrai gaminti. Tačiau ką daryti tiems, kurie gyvena daugiabutyje? Atsakymas labai paprastas – tai nuotolinė saulės elektrinė.

Tokia elektrinė yra statoma saulės parkuose, kuriuose gaminama energija perduodama į elektros tinklus. Nutolusiam gaminančiui vartotojui nereikia rūpintis technine priežiūra, įrengimo darbais – viską galima padaryti iš namų.

                      3 žingsiniai – dvigubai mažesnė elektros sąskaita

Elektros tiekėjas „Solarbank“ siūlo švaresnę ir pigesnę elektrą vos per 3 žingsnius.

Pirmiausia, su skaičiuokle reikėtų apskaičiuoti reikalingą elektrinės modulių kiekį. Moduliai yra pastatyti saulės parke, Grikapalyje, Lazdijų rajono savivaldybėje. Apskaičiavus reikiamą kiekį, sužinoma nauda.

Antras žingsnis yra elektrinės rezervavimas. Iš viso „Solarbank“ turi 10468 modulius, šiai dienai laisvi 5784.

Galiausiai telieka pasirašyti elektrinės pirkimo ir paslaugų tiekimo sutartį internetu ir nuo 2021 m. birželio mėgautis tiekiama energija iš nuosavos elektrinės.

Tai saugi investicija į švarią aplinką

Svarbu paminėti, kad nuotolinė saulės elektrinė ne tik sumažina elektros sąskaitą, bet ir prisideda prie švaresnio klimato. „Solarbank“ siūlomi dvipusiai saulės moduliai, saulės sekimo sistema ir specialus paklotas leidžia gaminti 35% daugiau energijos. Be to, šie saulės moduliai pagaminti ekologiškai, todėl juos galima perdirbti ir tokiu būdu net po daugelio metų investuoti į žalesnę aplinką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *