Naujos statybos butai – kokiais privalumais jie pasižymi?

Nauji butai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose dygsta tarsi grybai po lietaus. Ir taip yra ne be reikalo. Gyventojai jau retai kada nori investuoti į senus butus, kadangi jie reikalauja daug papildomų investicijų, be to nėra tiksliai aiškus jų likęs eksploatacijos laikotarpis. Štai Nauji butai Vilniuje įrengiami strategiškai patogiose miesto vietose ir siūlo visiškai naujus privalumus naujakuriams.

Naujos statybos butai pastaraisiais metais šoktelėjo į tikras populiarumo aukštumas. Kam pirkti seną būstą ir niekada nežinoti, kada ateis laikas jį renovuoti? Naujų butų remontas, prireikus, kainuoja pigiau. Jie yra tvaresni, gražesni, modernesni, pasižymi geru energetiniu efektyvumu, o erdvių išplanavimai pritaikyti šiuolaikiniam gyvenimui. Naujuose daugiabučiuose paprastai sukuriama ir tam tikra bendruomenė. Teritorija uždara, saugoma, neretai ir stebima vaizdo kamerų. Naujame bute gyventojai ne tik mėgaujasi gražiu jo dizainu, bet ir jaučia ramybę bei saugumą.

Naujos statybos butų privalumai:

1.      Draugiškumas aplinkai ir mažesnės sąskaitos už energiją. Senos statybos butuose paprastai net nėra galimybės patiems gyventojams reguliuoti namų šildymo. Naujuose butuose tą daryti galima be problemų. Patys pastatai yra tinkamai apšildyti, todėl namuose komfortiška ir jauku, net ir šildantis minimaliai. Energijos sąskaitas galima sutaupyti kone trigubai. 

2.      Naujos statybos objektų remonto kaštai žymiai mažesni. Kai namas naujas, tikėtina, kad remonto jam dar ilgai neprireiks, o kai ateis metas – jis tikrai kainuos pigiau, nei renovuojant senos statybos pastatus. Be to, naujos statybos butai turi labai ilgą garantiją, kas suteikia dar daugiau ramybės naujakuriams. Tokius būstus net draustis yra pigiau.

3.      Nauji namai statomi taip, kad būtų kuo geriau pritaikyti prie šiuolaikinio gyvenimo. Po šiais pastatais įrengiamos požeminės automobilių saugojimo aikštelės. Po darbo visada turėsite kur pasistatyti automobilį, be to jis bus nepaveiktas klimato sąlygų. Visi puikiai žinote, kokios automobilių statymo problemos vyrauja senų daugiabučių kiemuose. Taip pat greta naujos statybos namo beveik visada įrengiamos ir vaikų žaidimo aikštelės ar kitos pramogos, atsižvelgiant į gyventojų norus. Teritorija yra uždara ir saugi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *