Naujos komercinės patalpos Vilniuje: kokios jos turėtų būti?

Kiekvienas verslas, uris rūpinasi savo įvaizdžiu, skiria daug dėmesio ne tik savo veiklai, bet ir patogiam verslo vystymui. Tam reikalingos šiuolaikiškos, kokybiškos ir Jūsų verslo specifikai pritaikytos patalpos. Tad kokios turėtų būti naujos komercinės patalpos Vilniuje, kurias šiandien kuria ir siūlo naujausi NT vystytojų projektai?

Išskirtinėse vietose

Nors daugelis mano, kad verslas būtinai turi veikti miesto centre, tai nebūtinai yra patogu visiems. Žinoma, jeigu Jūs vykdote pardavimus ir norite pritraukti kuo daugiau klientų, reikėtų rinktis tas vietas, kuriose yra daug žmonių. Tai ypač svarbų pardavėjams, maitinimo verslui ir panašios krypties verslininkams. Tačiau jeigu Jūsų veikla nesusijusi su gatvėje esančiu žmonių srautu, Jums nebūtina dirbti miesto centre ir mokėti didelės nuomos kainos. Galite rinktis daug palankesnes ir patrauklesnes vietas.

Pavyzdžiui, jai verslo centrai šiandien statomi ne tik Vilniaus centre, bet ir tokiuose mikrorajonuose kaip Užupis, Šnipiškės, Šiaurės miestelis. Čia galite įsikurti pigiau ir mėgautis išskirtine vieta savo biurui. Vystytojai siūlo patalpas, kurios įrengtos patogiai ir turi daugiau privalumų nei esančios miesto centre.

Patogus susisiekimas

Labai svarbu, kad Jūsų pasirinktos naujos komercinės patalpos Vilniuje būtų lengvai aptinkamos ir pasiekiamos ne tik Jums, bet ir Jūsų darbuotojams, o taip pat ir Jūsų klientams bei partneriams. Todėl rinkdamiesi naujas patalpas, būtinai tai įvertinkite. Pavyzdžiui, galbūt galite pasirinkti vietą, kuri būtų strategiškai patogi daugeliui Jūsų darbuotojų? Taip pat pagalvokite apie susisiekimą su valstybinėmis institucijomis, kuriose Jums dažnai reikia lankytis bei apie tai, ar lengvai Jus pasieks ir ras klientai.

Jums pritaikytas išplanavimas

Vienas didžiausių pliusų, renkantis naujas patalpas, yra tai, jog jos bus pritaikytos Jūsų veiklai. Pavyzdžiui, naujos patalpos dažnai parduodamos dar tuomet, kai verslo centras yra statomas. Todėl prieš įsigiję Jums reikalingas patalpas, iš karto galite nuspręsti, kokio dydžio patalpos Jums bus reikalingos ir netgi suderinti, kad statytojas patalpas išplanuotų taip, kaip reikalinga Jums. Tai labai patogu, nes vos pradėję naudotis patalpomis, galėsite jas įveiklinti. Nereikės daryti remontų, permainų arba bandyti prisitaikyti prie esamo,  Jūsų veiklai nepritaikyto išplanavimo.

Reikalinga infrastruktūra

Dar vienas didžiulis privalumas, kodėl šiandien tokios populiarios naujos komercinės patalpos Vilniuje yra tai, kad dažniausiai patalpos ne tik išplanuotos patogiai, bet aplink jas sukurta visa patogi ir reikalinga infrastruktūra. Pavyzdžiui, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, pastate yra parduotuvės ar kavinės, kur darbuotojai gali apsipirkti ir pavalgyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *