Kuo ypatingas baldinių plokščių pjovimas ir kaip greitai išsirinkti norimus baldus

Daugelis nori ypatingų baldų. Tų, kurių niekur kitur nepamatysite. Kuriant individualų namų interjerą neišvengiama, kad visi baldai bei dekoro elementai yra unikalūs ir pritaikomi būtent tai erdvei. Šiuo metu, kai taip intensyviai vyksta naujų butų, namų, kotedžų pirkimas, baldininkai darbo turi ne vienam mėnesiui į priekį. Daugeliui klientų tampa aktualus baldinių plokščių pjovimas. Jie nori, kad būtent to kambario, tam tikrai sienai tiktų tam tikra lentyna ar užsakyti būtent konkrečių išmatavimų sieninę spintą. Tokiais klausimais yra būtina kreiptis į baldininkus. Tik jie gali padėti tokiais klausimais ir išspręsti problemas, susijusias su individualių baldų gamyba. Net jei tai tik iš pažiūros paprasčiausias baldinės plokščtės pjovimas.

Klientų poreikiai tikrai skirtingi. Vieniems reikia supjauti baldus konkrečiais išmatavimais, kitiems tiesiog paprastu būdu sukantuoti laminuotas plokštes baldų gamybai. Baldininkai gali netgi supjauti plaušo plokštes baldų nugarėlėms arba stalčių dugnams, jeigu tik toks yra kliento poreikis.

Baldų plokštės turi tam tikrus žymėjimus ir dažniausiai pjaunamos gali būti HDF (medžio dulkių plokštė (angl. High Density Fiberboard)), LMDP (Laminuota Medžio Drožlių Plokštė) bei MDF (medžio dulkių plokštė, dažyta naudojama drėgmei atspariems virtuvės ar vonios baldams (angl. Medium Density Fibreboard)) plokštės. Be šių darbų dar kreipkitės į baldininkus prireikus baldų detales storinti arba apvalinti, galbūt atlikti detalių arba briaunų pjūvį kampu. Taip pat yra labai aktualu padaryti skyles lankstams arba laidų lizdams gręžimas. Tikrai nesinori nei vienuose namuose matyti iš po spintelių styrančius ir visą vaizdą gadinačius laidus. O montuojant grindjuostes ar kitus panašius objektus gali prireikti vidinio kampo išpjovimo.

Tuo tarpu pasirinkti baldus gali būti ne taip lengva. Yra keletas labai paprastų patarimų, kai greitai ir nesunkiai tai padarytumėte. Jums tereiks išsimatuoti turimas patalpas ir nustatyti reikiamų elektros bei kitų komunikacijų įvadų pozicijas. Svarbu apsvarstyti apie būsimų baldų ne tik talpumą, bet ir funkcionalumą. Jei turite svarbių dekoro elementų, tai apgalvokite, kaip baldus derinsite su jomis. Tuomet beliks pasirinkti baldų medžiagas ir jų spalvas. Tai galite padaryti tiek ekrane, tiek ir atvykus į saloną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *