kroviniai

Kas yra daliniai kroviniai?

kroviniai

Daliniai kroviniai yra puikus sprendimas logistikos srityje, leidžiantis gabenti įvairaus dydžio krovinius ir įgalinantis verslą plėtoti veiklą ne tik savo šalyje ar regione, bet ir visame pasaulyje. Tokio tipo siuntos nuolat populiarėja ir yra išskirtinai patogus būdas siųsti bei gauti reikiamus krovinius saugiai, greitai ir už prieinamą kainą. 

Apie dalinius krovinius

Daliniu kroviniu vadinamas toks krovinys, kuris neužima visos priekabos  ar puspriekabės vietos ir gali būti gabenamas su kitais kroviniais. Tai gali būti, pavyzdžiui, kelios paletės, kurios turi būti pristatytos siuntos gavėju, tačiau užima tiek vietos, jog jos lieka ir kitiems kroviniams. Ingstad.lt krovinių gabenimo komandos specialistai patikina jog šis pervežimo būdas populiarėja ir yra itin patogus smukaus ar vidutinio verslo atstovams, kuriems aktualu transportuoti nedidelius krovinius.

Pervežimų specialistai pripažįsta, kad tai taip pat ir tvaraus vartojimo ir tvaraus verslo įgyvendinimo pavyzdys, kuomet kelių krovinių sukomplektavimas į vieną priekabą leidžia vienu kartu gabenti krovinius tuo pačiu maršrutu. Komplektuojant krovinį daugiausia dėmesio skiriama tam, kokį plotą jis užima. Taip skaičiuojami įkainiai, tiksliai numatomas priekabos užpildymas.

 

Kaip vyksta procesas

Daliniai kroviniai iš Lietuvos dažniausiai išvežami dukart per savaitę – jos pradžioje ir pabaigoje. Šis grafikas leidžia klientams susiplanuoti krovinių išvežimą ir aiškiai žinoti, kada siunta bus paimta ir kada bus pristatyta gavėjui. Reikia įvertinti tai, kad daliniai kroviniai dažnai yra perkraunami todėl bendri kaštai nėra mažesni.

Tiems, kam aktualus nuolatinis krovinių pervežimas, patartina sudaryti sutartis su konkrečiais vežėjais, kurie išsamiai pateikia krovinių vežimo grafikus, šalis, į kurias gabenami siuntiniai, kur jie yra perkraunami ir pan. Tokios sutartys leidžia turėti patikimus partnerius, o taip pat sutaupyti tiek laiko, tiek ir pinigų.

Dalinių krovinių pervežimas yra gan puikiai išplėtota logistikos sritis, o ilgus metus rinkoje dirbančios pervežimo kompanijos turi išplėtotą partnerių tinklą jiems aktualiame regione, nes būtent taip veikia šio tipo krovinių gabenimo sistema. Visą vartotojams aktualią informaciją vežėjai dažniausiai išsamiai pateikia savo interneto svetainėse, klientus mielai konsultuoja telefonu ar elektroniniu paštu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.