Kaip pasirinkti butą Vilniuje?

Sostinės yra labiausiai Lietuvoje augantis miestas, tad nieko keisto, kad būstų pasirinkimas jame – labai platus. Dažniausiai lietuviai renkasi naujos statybos būstus, kadangi jie ne tik ekonomiškesni, tačiau ir šiuolaikiškesni, erdvesni.

Naujos statybos butai Vilniuje, tiesa, yra labai įvairūs. šiuo metu pasirinkimas yra platus kaip niekada. Norėdami rasti Jums labiausiai tinkamą būstą- turėsite palyginti nemažai variantų. Tačiau įvertinus tai, jog tai viso gyvenimo pirkinys – apsimoka tiesa?

O mes nurodysime kelias gaires, kurios, tikimės, padės Jums pagaliau įsigyti tokius namus, kuriuose yra gera būti.

1.      Pirmiausia reikia įvertinti kvadratūrą. Kol vieni perka labai didelius būstus, kadangi gyvenimas tokiuose atrodo kur kas patogesnis, tuo tarpu kiti renkasi mažesnius, kadangi jie – kompaktiški ir svarbiausia, kad jo išlaikymas yra pigus.

2.      Reikia daugiau dėmesio skirti ir pačiam projektui, juolab, žiūrėkite, kaip yra išdėstomas būstas. Dažniausiai virtuvė su vonia yra sujungtos ir daugeliui žmonių tai labai patinka. Tiesiog suteikia galimybę gyventi erdviau.

3.      Kiek kambarių Jums reikia? Kvadratūra toli gražu nelemia kambarių skaičiaus. Bandykite žvelgti ir į ateitį. Nebent šis būstas – laikinas.

4.      Siūlome vertinti ir lokaciją. Kol vieniems labiausiai tinka ir patinka gyventi namuose, kurie yra kuo arčiau miesto centro, kadangi judesys – visada šalia. Tuo tarpu kiti dažniausiai renkasi atokesnius rajonus, kuriuose galima gyventi saugiai su šeima.

5.      Būtinai vertinkite ir teikiamas papildomas paslaugas. Gerai, kai butai yra saugomi, kai yra kameros, galiausiai, valytojos, kurios rūpinasi, kad laiptinėse visada yra švaru.

6.      Žiūrėkite – kokio stovio būstai parduodami. Naujos statybos butai Vilniuje dažniausiai yra parduodami su daliniu įrengimu. Kai kuriems tai tinka. Tuo tarpu kiti nori, kad atsikrausčius – būtų visi reikalingi baldai. O kuris variantas Jums tinkamesnis.

7.      Žiūrėkite, kokios komunikacijos, pastatai ir paslaugos yra šalia namo.

8.      Ar bus mašinos stovėjimo aikštelė.

9.      Bei daugelis kitų smulkmenų.

Gyventi savo svajonių namuose šiuo metu gali kiekvienas. Tik reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms bei pasirinkimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *