Kaip išsirinkti patogų nuomos automobilį kelionei?

Neturintys nuosavo automobilio arba kai jis netinkamas kelionei, dažnai išvykoms automobilį nuomojasi. Šį sprendimą paskatina patogus paslaugų užsakymas ir galimybė gauti būtent tokį automobilį, kokio reikia. O mes pasidalinsime patarimais, kaip išsirinkti patogų automobilį kelionei.

  • Kiek žmonių vyks į kelionę

Renkantis automobilį kelionei pirmiausia atsižvelkite į tai, kiek žmonių į ją planuoja vykti. Jei keliaus iki 5 žmonių, galite dairytis ir tarp standartinės klasės automobilių. Tačiau jei kelionė planuojama su didesne kompanija, ieškokite miniveno, kuriuo gali važiuoti iki 7 asmenų ar keleivinio mikroautobuso, tapninančio iki 9 keleivių.

  • Kur planuojama kelionė

Rinkdamiesi automobilį atsižvelkite ir į tai, kokiais keliais planuojate važiuoti. Jei keliausite mieste, puikiai tiks ekonominės ar standartinės klasės modeliai. Tačiau jei ketinate keliauti užmiestyje, kur keliai dažnai nebūna idealūs, rinkitės iš visureigių, kuriais komfortiškai važiuosite net sunkiau pravažiuojamais užmiesčio takeliais.

  • Kuro sąnaudos

Kartais automobilis nuomojamas ir tolimoms kelionėms, pavyzdžiui, į kaimynines šalis. Tokiu atveju pagalvokite ir apie kuro sąnaudas. Paprastai tarp nuomojamų automobilių galima lengvai rasti daug kuro neeikvojančius ir kelionėms tinkamus modelius. Tuomet kelionė bus ne tik patogi, bet ir jos metu nepatirsite didelių išlaidų.

  • Automobilio priedai

Dažnai automobilius kelionėms nuomojasi šeimos su vaikais. Tuomet svarbu nepamiršti, kad bus reikalinga vaikiška kėdutė. Ją taip pat galite užsisakyti su nuomojamu automobiliu. Kelionių metu, ypač jei vykstama į nežinomas vietoves, aktualu ir GPS navigacija. Tad rezervuodami automobilį kelionei apsvarstykite, kokie priedai jums gali būti reikalingi ir naudingi.

Mūsų patarimai padės išsirinkti automobilį kelionei. Juk išvykų įspūdžiai priklauso ne tik nuo aplankyti vietų ir pamatytų vaizdų, bet ir nuo komforto ir tinkamo pasiruošimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *