Kada naudojami ir kaip derinami apvalūs kilimai?

Dauguma mūsų gyvenamųjų ir darbo vietų yra sudarytos iš tiesių linijų ir stačių kampų. Mūsų baldai taip pat dažniausiai yra tiesūs, tiesūs arba kvadratiniai, ir dauguma iš mūsų linkę galvoti apie tai, kai reikia pasirinkti kilimėlio dydį, o tai yra prasminga. Lengvai nepastebime, kaip apvalus kilimas gali suteikti mūsų kvadratiniam interjerui įdomios ir švelnumo. Tikimės, kad šie patarimai padės jums persvarstyti apvalų kilimėlį jūsų erdvei.

Kada naudojami apvalūs kilimai?

1. Jei turite apvalų kambarį

Paprasčiausias ir geriausias atvejis, kada tinka apvalūs kilimai, yra tada, kai kambario architektūra arba jos ypatybė yra išlenkta. Apvalios lubų detalės, lenktų langų komplekto ar apvalaus kambario derinimas su apvaliu kilimėliu yra „daugiau yra daugiau“ metodas, kuris sukuria tvirtą harmoniją ir pakylėtą išvaizdą.

2. Jei turite lenktų baldų

Lenkti baldai, tokie kaip apvalus valgomojo stalas ar kavos staliukas, lenkta sofa arba apvalus šviestuvas, suteikia galimybę apvaliam kilimėliui papildyti, suvienodinti ir iš tikrųjų padaryti visą kambarį populiarų. Abiem atvejais kilimas turi būti sutelktas į apvalią ypatybę, kad būtų sukurta simetrija ir lygiavimas.

3. Jei turite nedidelį kambarį

Apvalius kilimėlius dizaineriai dažnai naudoja, kad kambarys atrodytų erdvesnis. Išlenkta linija priverčia akis sekti skysčių judesiais, todėl nesijaučiate vizualiai įsitaisę. Apvalūs kilimai taip pat paverčia kambario dalį dėmesio centre. Tai efektyviausia mažesnėje patalpoje, kur toks kilimėlis sukuria įdomų kontrastą kvadratinėms sienoms ir siauresnę erdvę.

Prieš pradėdami, išmatuokite savo erdvę

Apvalūs kilimai matuojami pagal skersmenį, plačiausią apskritimo vietą. Pažiūrėkite, kokie yra standartiniai apvalių kilimėlių dydžiai, ir turėkite omenyje šiuos dydžius.

Priklausomai nuo jūsų kambario dydžio, ką norite paryškinti ir kiek grindų ploto norite uždengti, pirmasis jūsų žingsnis yra pastatyti baldus jūsų erdvėje. Įsitikinkite, kad čia apsvarstėte visas savo galimybes. Kai baldai bus sutvarkyti, lengvai nuimama juosta pažymėkite kraštą, kurį norite uždengti kilimėliu. Galite naudoti skirtingų spalvų juostą, norėdami pažymėti skirtingų dydžių kilimėlio galimybes. Šis veiksmas yra lengvas, greitas, todėl vizualizavimas ir matavimas yra tikslesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *