Ką reikia žinoti apie pastatų šiltinimą?

Pastatų šiltinimas šiuo metu yra viena populiariausių ir paklausiausių paslaugų. Dauguma žmonių, norėdami jaukesnių namų ar sutaupyti šildymui išleidžiamus pinigus, pasirenka namų šiltinimą. Šiame straipsnyje papasakosime, kokius esminius dalykus svarbu žinoti.

Yra keletas pastatų šiltinimo būdų. Jeigu gyvename naujos statybos name, pastatų šiltinimas biria mineraline vata labiausiai tinka būtent tokiems, karkasiniams namams. Dėl konstrukcijos ypatumų šiems namams ypač svarbi yra gera šilumos izoliacija. Unikali birios mineralinės vatos struktūra leidžia užpildyti net pačius mažiausius ir menkiausius tarpus bei plyšius ir taip sudaro vientisą izoliacinį sluoksnį be jokių tarpų, pro kuriuos galėtų prasiskverbti šaltis. Tokiu būdu atlikus šiltinimą ilgus metus galėsite išvengti šilumos nuostolių bei būsite užtikrinti ir galėsite džiaugtis ypač geromis izoliacinėmis savybėmis.

Jeigu gyvenate name, kuriam reikalinga renovacija, tačiau jis neturi ertmių, kurios galėtų būti užpildytos, pastatų šiltinimas gali būti atliktas iš lauko arba vidaus. Šildant sienas iš lauko, įrengiamas norimo storio karkasas, užtempiama difuzinė plėvelė ir visa ertmė užpildoma biria mineraline vata. Šis būdas ypač efektyvus, kai namo sienos yra nelygios, kadangi tokiu būdu gaunate vientisą ir ypač ilgaamžį šilumos izoliacijos sluoksnį. Atliekant namo šiltinimą iš vidaus, šiltinimo sluoksnį galima suformuoti už gipso sienos arba taip pat įrengiant karkasą ir plėvelę.

Svarbu paminėti, kad pastatų šiltinimas taip pat yra gera apsauga nuo graužikų ir kitų nekviestų svečių. Po šiltinimo jie negalėtų įlįsti į vėdinamą sienos oro tarpą, todėl taip išvengtumėte kitų nemalonumų, kuriuos tokie „svečiai“ gali sukelti.

Apskritai pastatų šiltinimas turi tikrai ne vieną pliusą. Jis suteikia aukštą šiluminę varžą, ilgaamžį efektą, kuriuo galėsite džiaugtis ne vienerius metus, taigi ir investicija ilgalaikė. Taip pat namo šiltinimas sudaro vientisą sluoksnį be jokių šalčio tiltų ir pasižymi puikiomis garso sugėrimo – izoliacinėmis savybėmis.

Namo šiltinimas yra puiki investicija, kuri suteikia namams jaukumo bei taupo jūsų išlaidas. Svarbiausia tokį darbą patikėti profesionaliems meistrams, kurie išmano savo veiklą ir žino, kaip tinkamai viską atlikti tam, kad vėliau jums nereikėtų nusivilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *