Besiskiriantiems skirtos praktiškos įžvalgos

Nedaug kas gyvenime yra sunkiau nei skyrybos. Kai santykiai prasideda su pažadais ir laime, o baigiasi skyrybomis, abi šalys patiria didelį skausmą ir apgailestavimą. Nors skyrybos niekada nebūna linksmos ar bejausmės, įmanoma sklandžiai išsiskirti, kad būtų sušvelnintas skausmas ir išvengta nereikalingų sunkumų. Todėl, jei jums šiuo metu kyla klausimų, kiek kainuoja skyrybos, kaip vyksta visas skyrybų procesas ir kt., būtų naudinga susipažinti su keliais patarimais.

Sutvarkykite finansinius dokumentus

Finansai gali būti vienas iš netvarkingiausių skyrybų aspektų. Daugeliu atvejų vienas iš sutuoktinių paprastai imasi finansų organizavimo vaidmens, tačiau kitas sutuoktinis lieka nežinioje. Išvenkite to ir patys imkitės tvarkyti savo finansus. Pradėkite rinkti su jūsų situacija susijusią finansinę informaciją ir pasidarykite jos kopijas. Tai bus tokie dalykai kaip banko išrašai, investicinių sąskaitų išrašai, kredito kortelių išrašai, paskolų paraiškos, pastarųjų trejų metų mokesčių deklaracijos, kredito ataskaitos ir kt.

Iš esmės surinkite visus dokumentus, kurie susiję su dabartine jūsų finansine padėtimi, kad užtikrintumėte, jog jūsų turtas bus padalytas teisingai. Šie veiksmai padės gerą pagrindą grįžti prie jūsų individualios kredito istorijos.

Grįžimas prie jūsų individualios kredito istorijos

Kadangi buvote susituokę, daugiau nei tikėtina, kad jūsų ir sutuoktinio kreditai buvo susieti. Galbūt anksčiau buvote susikūrę gerą kreditą, tačiau dabar tai yra bendra ir tam įtakos turi jūsų santuokiniai sprendimai.

Atsiribokite nuo to grįždami prie savo kredito istorijos. Atsidarykite banko sąskaitą tik savo vardu, kreipkitės dėl kredito kortelės, o jei gausite automobilį ar namą, perveskite mokėjimus tik savo vardu. Iškart imdamiesi šių veiksmų galite greitai atsistoti ant kojų.

Uždarykite bendras sąskaitas

Būkite aktyvūs ir užkirskite kelią bet kokiems finansiniams galvos skausmams, kol jie dar neįvyko. Jei žinote, kad jūsų laukia skyrybos, apsvarstykite galimybę uždaryti bendras sąskaitas. Laikykite savo pinigus saugiai, kol finansinis padalijimas bus teisiškai užbaigtas.

Supraskite skyrybų galimybes

Skyrybos gali baigtis keliais būdais, ir jei nebūsite atsargūs ir informuoti, gali atsitikti taip, kad liksite be išeities. Į procesą eikite suprasdami savo teises ir pareigas. Pasisamdykite gerą skyrybų advokatą, kuris gali apginti jūsų teises ir ginti jūsų interesus. Labai svarbu atlikti tyrimą apie įvairias skyrybų baigtis ir tada į savo pusę pasikviesti tinkamą advokatą.

Nustatykite tarpininkavimo tikslus

Tarpininkavimas santuokos nutraukimo bylose, kuris yra ginčų sprendimo forma, padedanti abiem šalims pasiekti jūsų abiejų poreikius atitinkantį susitarimą, paprastai yra savanoriškas, tačiau jį turėtumėte tvirtai apsvarstyti. Tarpininkavimas gali būti naudingas siekiant greičiau pasiekti susitarimus ir gali padėti nuraminti abi šalis. Net jei jums ir jūsų sutuoktiniui šiuo metu sunku susitarti, svarbu susėsti ir civilizuotai pasikalbėti dėl tarpininkavimo tikslų. Abu sutuoktiniai turi norėti ten dalyvauti ir abu turėtų ateiti pasiruošę prioritetų, kuriuos reikia išspręsti, sąrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *