Kaip pokeris išpopuliarėjo tarp lietuvių

Daugelis pokerio nežaidžiančių žmonių nesupranta, kas čia tokio. Kodėl daugybė žmonių nuolat kalba apie šį senovinį kortų žaidimą? Pokeris Lietuvoje oficialia sporto šaka tapo 2010 m.? Yra daugybė priežasčių, dėl kurių pokeris buvo populiarus ilgą laiką, tačiau per pastaruosius kelerius metus Online lošimai įskaitant pokerį išpopuliarėjo su jaunimu, tad nenuostabu, kad tai matosi ir mūsų šalyje. Pagalvokite, ar pažįstate ką nors, kas niekada nėra žaidęs, matęs ar girdėjęs apie pokerį?

Štai keletas priežasčių kodėl pokeris toks populiarus tarp lietuvių.

Antanas Guoga „Tony G.“

Antanas Guoga, geriau žinomas Tony G pseudonimu, nuolat dalyvaudavo įvairiose populiariose pokerio laidose. Jis dalyvavo 2007-2011 m. per NBC rodytoje laidoje „Poker After Dark” ir 2010-2011 m. per Fox Network rodytoje laidoje „PokerStars Big Game”. Šiose laidose jis išgarsėjo dėl savo griežtų ir kandžių kalbų prie stalo. Prieš kamerą jis žaidė ir turnyrus, ir didelių statymų grynųjų pinigų žaidimus. Tad iš vienos pusės Antanas galėjo „influencinti“ žmonės statyti ir siekti tokių laimėjimų kaip jis.

Lengva prieiga prie žaidimo

Pokeris visada buvo gana populiarus, tačiau niekada nebuvo toks populiarus kaip šiandien. Viena iš pagrindinių priežasčių – internetinis pokeris ir jo prieinamumas žmonėms visame pasaulyje. Milijonai žmonių žaidžia tokius pokerio variantus kaip Texas Hold’em, kuriuos galima žaisti internetu, pavyzdžiui per tokia svetaine kaip ši. Čia rasite ne tik daugybė kazino ir statymo pramogų žaidimų, bet jūsų lauks ir „gyvas“ pokeris. Geriausia tai, kad šie žaidimai internete yra lygiai tokie patys kaip ir realybėje. Vienintelis internetinio pokerio trūkumas yra tas, kad nepatirsite tokių įspūdžių, kokius jaučiate žaisdami prie tikro pokerio stalo su kortomis, kurias galite paliesti, apsupti tikrų žaidėjų. Čia svarbūs tokie dalykai kaip blefavimas ir kūno kalba, kurių internetiniame pokeryje nėra. Dėl to gaila, bet daugeliui tai ne problema, ir dauguma žaidėjų visiškai neprieštarauja žaisti internetinį pokerį, nes pagrindinės pokerio dalys išlieka. Žaidimas vis dar žaidžiamas gyvai, o jūs vis dar žaidžiate su tikrais žaidėjais – štai kas yra svarbiausia.

Pokeris yra labai socialus, tad labai greitai galima prilipti

Pokeris toks populiarus, nes tai socialinė veikla. Kitaip nei daugelyje kitų azartinių žaidimų, pokerį žaidžiate su kitais žmonėmis. Be to, žaidžiate vienas prieš kitą, o tai retai pasitaiko kituose socialiniuose azartiniuose žaidimuose, pavyzdžiui, Blackjack. Dėl šio fakto pokeris yra puikus žaidimas draugams ir turnyrams. Būtent todėl daugelis žmonių dažnai žaidžia pokerį namuose su draugais ar šeimos nariais ir todėl yra tiek daug turnyrų. Pokerio turnyrų populiarumas toks didžiulis, kad priziniai fondai dažnai siekia milijonus dolerių.

Lengva išmokti žaisti, bet tuo pačiu metu sudėtinga

Dar vienas patrauklus pokerio aspektas yra tai, kad jo labai lengva išmokti. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol visiškai susipažinsite su visomis taisyklėmis, tačiau pagrindai iš tiesų yra labai paprasti. Supratę rankų išdėstymą, įvairius veiksmus, kuriuos galite atlikti, ir statymų atlikimo tvarką, galėsite gana greitai perprasti šį žaidimą. Tai viena iš priežasčių, kodėl pokeris toks populiarus ir patrauklus? Galbūt tai skamba prieštaringai, tačiau tai yra paprastumo ir sudėtingumo sintezė. Lengvai žaisti šį žaidimą ir juo mėgautis galite vos išmokę taisykles. Tačiau visiškai suprasti pokerį ir viską, kas su juo susiję, yra visai kas kita. Pokeris – tai žaidimas, kuriame pateikiama neišsami informacija, todėl visada yra ko išmokti. Kurią turite išsiaiškinti, jei norite priimti geriausią sprendimą bet kurioje situacijoje. Niekada nežinai, kokios kortos bus atverstos dabar ir kokias kortas gali turėti tavo priešininkai. Galite nežinoti, kodėl oponentas atliko tam tikrą statymą arba kaip likusi stalo dalis reaguos į kitą jūsų statymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *