Kaip apsisaugoti nuo ligų?

ligos

Dažnai žiema ir ankstyvas pavasaris pasižymi ypač dideliu sergamumu, tai yra dėl to kad atsiranda labai tinkamos sąlygos bakterijų ir virusų dauginimuisi, o žmonių organizmai nebūna pasiruošę kovais su jais. Tokia situacija susiklosto dėl per mažo vitaminų kiekio, kurių trūksta, dėl nevisaverčio maitinimosi ir ne pačių kokybiškiausių produktų parduotuvių lentynose tokiu metu laiku. Visgi išeitis iš tokios situacijos yra. Tam kad susirgus nereikėtų pirkti vaistų ir kovoti su ligos simptomais ir pasekmėmis, reikia iš anksto pasirūpinti organizmo stiprinimu reikiamais vitaminais. Tai ypač patogu daryti, vartojant įvairius vitaminų kompleksus, kurie iškarto papildo mus įvairias, būtinais elementais be kurių nesijaučiame gerai.

Vitaminai teigiamai veikia organizmą ir gali turėti daug naudingų savybių: veikia kaip antioksidantai, stiprina imunitetą ir apsaugo nuo uždegimų bei ligų. Būtent todėl juos reikėtų vartoti tiek profilaktiškai, tiek ir gydant gripą ir kitas peršalimo ligas, ypač pačioje pirmųjų simptomų atsiradimo pradžioje. Geriausiomis antioksidantinėmis savybėmis pasižymi vitaminai A, E ir C. Pastarasis yra nepakeičiamas pagalbininkas kovojant su infekcijomis. Ne veltui, citrusiniai vaisiai, kurių sudėtyje yra gausu vitamino C, yra plačiai naudojami farmacijoje. Imuninės sistemos aktyvavimui svarbus ir vitaminas A, kuris padidina organizmo pasipriešinimą kvėpavimo takų susirgimams. Todėl, gripo ir peršalimo ligų sezonu, yra svarbu vartoti reikiamą kiekį šių medžiagų. Vitaminas E sumažina komplikacijų ir ligų atsinaujinimo tikimybę, sutvarko energijos sintezę ir medžiagų regeneracijos procesus. Tokiu būdu jis padeda gerinti priešuždegiminį organizmo aktyvumą.

Visus šiuos ir daugybę kitų, svarbių medžiagų galima rasti specializuotose kompleksuose skirtuose organizmui stiprinti. O Nutrilite vitaminai pasižymi ypač natūraliomis sudėtimis, kurios padeda rūpintis gera savijauta ne tik ligų sezonu, bet ir visus metus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *