Žyma: lova

Sofa su nuolaida – vertas dėmesio pirkinys?

sofa lovaNuolaida šiuolaikiniame pasaulyje nėra labai retas reiškinys. Čia savo svarų žodį tartų ne tik kainodaros specialistai, bet ir žmonės iš reklamos, rinkodaros, psichologijos skyriaus. Savo žodį, be abejo, pabrėžtų ir baldų gamintojai. O kaip manote jūs: ar praktiška sofa lova su nuolaida yra dėmesio vertas variantas?

Galbūt paklausite, kaip galima apie tai kalbėti: yra nuolaida, vadinasi, kaina sumažėja ir pavyksta gerą produktą įsigyti pigiau. Teoriškai būtent taip ir yra. Tik, deja, gyvename pasaulyje, kur teorija ne visada atitinka praktiką. Kitaip sakant, ne kiekviena akcija yra sąžininga.

Apie sąžiningas ir nesąžiningas nuolaidas

Paimkime pavyzdį. Įsivaizduokime, kad tam tikra prekė kainuoja 100 eurų. Gražus, apvalus skaičius. Dabar įsivaizduokime, kad ilgainiui kaina pakeliama iki 110 eurų. Priklausomai nuo situacijos, šis skirtumas gali pasirodyti arba reikšmingas, arba net nevertas diskusijos (nei kiek nesvarbus). Tada, prabėgus dar kuriam laikui, kaina vėl keičiasi. Dabar ji jau siekia 125 eurus. Skirtumas nebemažas. Juk 25 eurai – ketvirtadalis pirminės sumos. Ir štai kas sugalvojama: sumažinkime kainą! Ir vietoje 125 atsiranda koks nors 109. Vadinasi, atpigo?.. Panašu, kad nelabai…

Visai kas kita, kai pardavėjai dirba sąžiningai ir pateikia tokią nuolaidą, kuri iš tikrųjų reiškia mažesnius skaičius. Tai gali būti 399 vietoje 419, 90 vietoje 100 ir t. t., bet principas aiškus – skaičiai ne didėja, o mažėja. Vadovaujamasi logika ir sąžiningumo principu.

Jei radote atpigintą sofą, nežinia, ar akcija paskelbta „dėl vaizdo“, ar ji yra reali. Tačiau šitai lengviau perprasti, jei ieškote prekių elektroninėse parduotuvėse. Į kitoje miesto pusėje veikiančią parduotuvę kasdien neprivažinėsi ir nevesi statistikos, kiek kas kurią dieną kainuoja. Bet virtuali erdvė šiam tikslui labai tinka. Neužima daug laiko pasižvalgyti po internetinės parduotuvės puslapius. Paprasta sekti kainas. Jeigu iš priimtinos 200 eurų kainos išsirutulioja 250, o paskui 209, šitokia situacija nepasirodys nei finansiškai patraukli, nei sąžininga.

Puiku, kad patikimi pardavėjai taip nesielgia. Jei paskelbiama apie išpardavimą, tai ir yra išpardavimas. Ne padidinimas, o sumažinimas. Šiuo atveju praktiška sofa lova dar priimtinesnė. Tas pats galioja ir kitiems interjere reikalingiems daiktams – nuo kėdžių iki spintų.

Pirkėjai džiaugiasi patogumu

Tačiau yra ir kitas punktas, kurį vertėtų aptarti. Tai pristatymas. Kai jau išsirenkate norimus baldus tiesiog būdami prie kompiuterio, nebereikia rūpintis, kaip parsigabenti. Nereikės nei automobilio su didžiule bagažine, nei priekabos.

Pridėkime, kad galima pasinaudoti ir užnešimo paslauga, kas leidžia dar geriau nusiteikti ir dar puikiau apsipirkti.

Malonus ir paieškos procesas. Renkatės tada, kada norite, kada galite. Nesate priklausomi nuo prekyvietės darbo laiko. O ir visas asortimentas lengvai „sugaudomas“, nesunku palyginti skirtingus daiktus ir apsispręsti, kas labiausiai tiktų. Tai vadintina įvairiai – konstruktyvumu, komfortu… Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi, bet svarbiausia, kad pats reiškinys pelno gerą vardą.

Jeigu mąstote apie naują sofą (ir jeigu jums aktualu patraukli kaina), turime ką rekomenduoti: patiks ir tiems, kurie vertina gerą stilių, ir tiems, kurie yra linkę atsakingai leisti pinigus. Sužavėti gali likti visi, norintys, kad namie būtų jauku. Tai baldusale.lt.

 

 

 

Seni straipsniai