Kategorija: Automobiliai

Kas yra daliniai kroviniai?

kroviniai

Daliniai kroviniai yra puikus sprendimas logistikos srityje, leidžiantis gabenti įvairaus dydžio krovinius ir įgalinantis verslą plėtoti veiklą ne tik savo šalyje ar regione, bet ir visame pasaulyje. Tokio tipo siuntos nuolat populiarėja ir yra išskirtinai patogus būdas siųsti bei gauti reikiamus krovinius saugiai, greitai ir už prieinamą kainą. 

Apie dalinius krovinius

Daliniu kroviniu vadinamas toks krovinys, kuris neužima visos priekabos  ar puspriekabės vietos ir gali būti gabenamas su kitais kroviniais. Tai gali būti, pavyzdžiui, kelios paletės, kurios turi būti pristatytos siuntos gavėju, tačiau užima tiek vietos, jog jos lieka ir kitiems kroviniams. Ingstad.lt krovinių gabenimo komandos specialistai patikina jog šis pervežimo būdas populiarėja ir yra itin patogus smukaus ar vidutinio verslo atstovams, kuriems aktualu transportuoti nedidelius krovinius.

Pervežimų specialistai pripažįsta, kad tai taip pat ir tvaraus vartojimo ir tvaraus verslo įgyvendinimo pavyzdys, kuomet kelių krovinių sukomplektavimas į vieną priekabą leidžia vienu kartu gabenti krovinius tuo pačiu maršrutu. Komplektuojant krovinį daugiausia dėmesio skiriama tam, kokį plotą jis užima. Taip skaičiuojami įkainiai, tiksliai numatomas priekabos užpildymas.

 

Kaip vyksta procesas

Daliniai kroviniai iš Lietuvos dažniausiai išvežami dukart per savaitę – jos pradžioje ir pabaigoje. Šis grafikas leidžia klientams susiplanuoti krovinių išvežimą ir aiškiai žinoti, kada siunta bus paimta ir kada bus pristatyta gavėjui. Reikia įvertinti tai, kad daliniai kroviniai dažnai yra perkraunami todėl bendri kaštai nėra mažesni.

Tiems, kam aktualus nuolatinis krovinių pervežimas, patartina sudaryti sutartis su konkrečiais vežėjais, kurie išsamiai pateikia krovinių vežimo grafikus, šalis, į kurias gabenami siuntiniai, kur jie yra perkraunami ir pan. Tokios sutartys leidžia turėti patikimus partnerius, o taip pat sutaupyti tiek laiko, tiek ir pinigų.

Dalinių krovinių pervežimas yra gan puikiai išplėtota logistikos sritis, o ilgus metus rinkoje dirbančios pervežimo kompanijos turi išplėtotą partnerių tinklą jiems aktualiame regione, nes būtent taip veikia šio tipo krovinių gabenimo sistema. Visą vartotojams aktualią informaciją vežėjai dažniausiai išsamiai pateikia savo interneto svetainėse, klientus mielai konsultuoja telefonu ar elektroniniu paštu.

 

Kas pavojingiau slidus ar šlapias kelias?

ziema 

Besikeičiančios oro sąlygos ir kelio danga gali apsunkinti vairavimą net jei esate ir itin patyręs vairuotojas. Svarbu įvertinti, kokios yra Jūsų transporto priemonės padangos ir kokiomis sąlygomis jos labiausiai pritaikytos saugiam vairavimui. 

Vairavimo patirties svarba

Kalbėdami apie vairavimo patirtį turime omenyje ne tik ilgą laiką praleidžiamą vairuojant, bet ir gebėjimą žinias apie vairavimą pritaikyti konkrečiose situacijose. Vairuotojai profesionalai turbūt iškart galėtų atsakyti į klausimą, kokios yra jų transporto priemonės padangos ir kaip dera valdyti automobilį besikeičiant oro sąlygoms. Tačiau daugeliu atvejų mes vairuojame net nesusimąstydami, ar mūsų automobilio padangos tinkamos slidžiame kelyje, ar saugu vairuoti, kai asfalto danga tampa šlapia ir pan.

Lietuvoje galiojančios Kelių eismo taisyklės numato datas, kuomet reikia keisti transporto priemonių padangas, o ši tvarka yra nustatyta būtent atsižvelgiant į oro sąlygas, besikeičiančius metų laikus. Nors globalinio atšilimo akivaizdoje dažnas suabejoja šių datų tikslumu, tačiau galime pripažinti, jog šlapia kelio danga net ir šiltuoju metų laiku yra ne mažiau pavojinga už apledėjusį kelią.

Ieškodami padangų https://www.naujos-padangos.lt/padangos/vasarines-padangos/ greitai ir patogiai sužinosite, kokias padangas pasirinkti pritaikant jas prie dažniausiai pasitaikančių oro sąlygų ir kelio dangos.

Ką dar svarbu žinoti?

Padangos automobiliui ar kitai transporto priemonei, anot specialistų, parenkamos ir atsižvelgiant į technologijas, kurios yra įdiegtos transporto priemonėje. Vienos sistemos užtikrina, kad autobobilis neslystų, kitos sureguliuoja stabdymo sistemą, važiuoklių darbą ir pan. Taip pat svarbu įvertinti, kokiomis sąlygomis dažniausiai bus eksploatuojamas automobilis. Svarbi jo apkrova, kiti parametrai, kurie daro įtaką padangų dėvėjimuisi, o, iškilus ekstremalioms situacijoms, ir stabdymo keliui bei vairavimo saugumui.

Kuris kelias – apledėjęs ar šlapias – yra pavojingesnis vienareikšmiškai atsakyti yra sunku, tačiau vairuotojai pripažins, jog svarbiausia yra tinkamos padangos bei gebėjimas deramai įvertinti besikeičiančias sąlygas. Svarbi kelio danga, techniniai automobilio parametrai.

Linkime iš anksto pasirūpinti, kad automobilis būtų tinkamai sukomplektuotas ir jį būtų malonu bei saugu vairuoti bet kokiu oru.

 

Automobilių nuomojimas: į ką atsižvelgti, jei naudojatės šia paslauga?

automobilių nuoma 

Automobilių nuomojimas – gana populiari paslauga, kuria naudojasi vis daugiau žmonių. Jei anksčiau daugeliui atrodė, kad ji reikalinga tik pasiturintiems žmonėms, dabar be automobilių nuomos sunkiai išgyventų daugelis didmiesčių gyventojų, turistų ar vairuojančių išskirtinius automobilius, kurie nėra pritaikyti visiems gyvenimo atvejams.

Automobilių nuomojimas padeda išspręsti labai daug problemų. Pavyzdžiui, jeigu pardavėte savo transporto priemonę ir ieškote naujos, keliaujate į užsienio šalį, o tam jums reikalingas patogesnis automobilis, arba domitės trumpalaike nuoma, leidžiančia iš taško A tašką B pasiekti nesukant galvos, kur pasistatyti automobilį.

Visgi nuomojant automobilį, svarbu šiek tiek nusimanyti apie šį procesą ir būti tikriems, kad neliksite apgauti. Į ką atsižvelgti, jeigu jus domina automobilių nuomojimas?

Jei jus domina transporto nuoma Vilniuje arba kituose didmiesčiuose, susitaikykite su tuo, kad pasirinkimas čia yra itin didelis. Todėl vertėtų ieškoti patikimų įmonių, rekomenduojamų žmonių, kuriais pasitikite. Jei tokių nėra, bandykite įvertinti klientų atsiliepimus, įmonės turimų automobilių kiekį, aptarnavimą ir sąlygų pateikimą.

Kiekvienos transportą nuomojančios bendrovės pateikiamos sąlygos yra skirtingos, todėl į jas įsigilinkite dar prieš kelionės pradžią ar sutarties pasirašymą. Atkreipkite dėmesį į amžiaus ir vairavimo stažo apribojimus, kokiu metu turite atsiimti ir pristatyti automobilį bei kas numatoma, jei pažeisite šį punktą. Jei automobilį norite palikti kitame mieste, iš anksto pasidomėkite, ar įmonė suteikia tokią galimybę ir kiek ji kainuoja. Yra bendrovių, kurios dirba visoje Lietuvoje ir turi daug stovėjimo aikštelių bei punktų, tad jei jums svarbi ši dalis, ieškokite būtent tokio paslaugų teikėjo. Kiekviena transporto priemones nuomojanti įmonė turi savo sąlygas kuro išnaudojimui. Todėl būtina įsidėmėti, ar sutartyje prašoma nuomojamą automobilį grąžinti pilnu baku, ar kuro sąnaudos išskaičiuojamos kitais būdais.

Dar vienas be galo svarbus aspektas – automobilio draudimas. Išsiaiškinkite visas jo sąlygas, nes vėliau galite susidurti su įvairiais nesklandumais arba pakliūti į apgavikų rankas. Ir būtinai apžiūrėkite transporto priemonės būklę. Jei pastebėsite įbrėžimų, įlenkimų ar kitų, kad ir nežymių, defektų, būtinai juos nufotografuokite. Taip iš anksto apsisaugosite nuo galimų nemalonumų.

Auto nuoma. Ieškome geriausio pasiūlymo kartu

auto nuoma

Automobilių nuoma – patraukli paslauga galinti padėti laikinai išspręsti sugedusios transporto priemonės problemas. Kadangi šiais laikais automobilių nuoma Vilniuje yra plačiai siūloma paslauga – kiekvienas gali rastu tai, kas jam tinka labiausiai. Svarbiausia, kad šiuo metu nuomos paslaugas siūlo labai daug įmonių, tad pagal poreikius tikrai rasite tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Svarbiausia palyginti kuo daugiau galimybių, įvertinti as ir galiausiai rezultatas bus tos, kokio tikitės labiausiai.

Autorent24.lt – geriausias pasirinkimas. Tačiau papildomai rekomenduojame įvertinti ir šiuos kriterijus.

  • Pirmiausia rekomenduojame palyginti kuo daugiau skirtingu įmonių, kad pagal poreikius rastumėte tą pasiūlymą, kuris jums labiausiai tinka. Nuo tokių įmonių, kuris dažniausiai nuomoja kasdien reikalingas transporto priemones iki tokių, kurios geriausiai tinka ieškantiems prabangos.
  • Žinoma, tuo pačiu reikia nepamiršti, kad paslaugos gali būti suteikiamos remiantis skirtingais kainoraščiais. Kol vienų auto kainoraščių vidurkis nėra labai didelis, tuo tarpu kiti nuomoja brangiai. Įvertinę savo poreikius tuo pačiu tikslingai rasite ir labiausiai jums tinkamus pasiūlymus.
  • Galiausiai reikia įvertinti ir kitų žmonių paliktus komentarus, kuriuos galima rasti internete. Tai patogus būdas sistemingai palyginti kuo daugiau variantų ir ramiai susirasti tą, kuris jums tinka labiausiai. Galiausiai susižinoti, ar konkretūs pasiūlymai yra tokie, kokie ir buvo žadėti.
  • Judame link to, kad ieškant profesionalumo būtinai reikia rinktis tokias įmones, kuris paslaugas siūlo legaliai. Tokiu atveju galite būti ramus, kad rasite tai, kas Jums tinka labiausia ir tuo pačiu iškilus nesklandumams jie bus gana nesunkiai išsprendžiami. Kiekvienas, kuris ieško – randa. Svarbiausia skirti laiko paieškom, kadangi tokiu atveju rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Kai norisi, kad kasdienybė būtų kuo paprastesnė – auto nuoma tampa geriausiu pasirinkimu. Įvertinkite tai ir leiskite sau kasdienines keliones įveikti kuo paprasčiau.

Automobilių nuoma Vilniuje – geriausias pasirinkimas ieškantiems profesionalumo. Tai puikus pasirinkimas ir tiems, kuriems reikalinga trumpalaikė paslauga, ir tiems, kuriems reikalinga auto ilgam laiko tarpui. Svarbiausia palyginti kuo daugiau variantų  kad galiausiai Jūsų poreikiai būtų pilnai patenkinti ir pranoktų poreikius.

 

Akcijos padangoms – pirkite, tačiau apgalvotai!

padangos

Padangų kokybė – svarbus kriterijus, lemiantis vairavimo komfortą, patogumą ir jūsų saugumą. Nors naujos padangos nėra itin pigus sprendimas, investicijų šiam pirkiniui gailėti nereikėtų. Optimalus pasirinkimas – akcijos padangoms, leidžiančios ir sutaupyti, ir džiaugtis gera padangų eksploatacija. Iš kitos pusės, nereikėtų aklai pasikliauti žema kaina – pirmiausia racionaliai įvertinkite, ar šios padangos iš tiesų atitiks jūsų poreikius, ar tiks jūsų transporto priemonei, ar neteks nusivilti prabėgus vos keliems naudojimo mėnesiams?

 

Ar žinote, kokias padangas rinktis?

Pirmiausia, būtina žinoti, kokios padangos tinka jūsų automobiliui. Šiuo atveju reikėtų kuo mažiau nutolti nuo gamintojo reikalavimų. Kitaip sakant, turite suprasti, kad gamintojas jau apgalvojo visus niuansus, kurie yra tinkamiausi konkretaus modelio priemonei, todėl žino, kokios padangos užtikrins patogiausią ir saugiausią vairavimą. Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad ne visais atvejais gamintojo rodikliai atitiks jūsų vairavimo įpročius, pvz., jei mėgstate išbandyti transporto priemonės jėgą ir važinėti greičiau arba, priešingai, jei gyvenate užmiestyje ir privalote nuolatos įveikti sunkiai pravažiuojamus kelius, natūralu, kad gamintojo pateikti rodikliai jums netiks. Dėl konkrečiai jūsų atveju tinkančių padangų rekomenduojame pasitarti su autoservisų darbuotojais ar padangų pardavėjais, kurie galės pasiūlyti optimaliausią sprendimą.

 

Kaip neapsigauti per akcijas?

Labai svarbu įvertinti padangų gamintoją. Jei matote, kad akcija orientuota į nežinomo gamintojo produkciją, būkite atsargūs. Net ir itin gera kaina nepadės sutaupyti, jei jau po kelių vairavimo mėnesių būsite priversti ieškoti naujų padangų. Taip pat akcijų nereikėtų vaikytis ir tais atvejais, kai padangos yra gana senos, t. y. senesnės nei 10-ties metų. Deja, net ir nenaudojama guma sensta, o tai reiškia, kad ilgus metus sandėliuotos padangos negalės užtikrinti vairavimo komforto ir kels pavojų jūsų saugumui. Vertinant akcijas, būtina atkreipti dėmesį ir į pardavėją, pvz., į profesionalumą ir kokybę orientuotas „Padangos plius“ pardavimo salonas visuomet siūlys itin patrauklias akcijas, garantuodamas optimalų kainos ir kokybės santykį. Ir priešingai, nežinomo vardo pardavėjas gali siekti išparduoti prastas padangas, kurių niekas nebenori pirkti.

 

Protingo pirkimo taisyklės

Kad būtumėte patenkinti naujomis padangomis, pirkimo taisyklės yra gan paprastos – rinkitės patikimą pardavėją ir rinkoje palankiai vertinamą gamintoją, kuris gali užtikrinti, kad jo padangos atitiks itin aukštus kokybės reikalavimus. Pernelyg nenutolkite nuo automobilio gamintojo patarimų, tačiau rinkitės jūsų vairavimo įpročius atitinkančias padangas. Galiausiai – nepamirškite kainos, todėl nuolatos domėkitės pardavėjo organizuojamomis akcijomis ir išpardavimais, pvz., verta pagalvoti apie naujų žieminių padangų įsigijimą pavasarį – tai patogus būdas už itin patrauklią kainą įsigyti kokybišką produkciją, kurią galėsite naudoti ateityje.

Seni straipsniai